ASTM D1776 Tekstillerin Şartlandırılması ve Test Edilmesi için Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM D1776 Tekstillerin Şartlandırılması ve Test Edilmesi için Standart Uygulama

EUROLAB laboratuvar ASTM D1776 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu uygulama, bir test yönteminde şartlandırma belirtildiğinde tekstillerin şartlandırılmasını ve test edilmesini kapsar.

ASTM D1776 Tekstillerin Şartlandırılması ve Test Edilmesi için Standart Uygulama

Tekstillerin önceden yüksek veya düşük neme maruz kalması nem alma dengesini etkileyebileceğinden, gerektiğinde malzemenin ön koşullandırılması için bir prosedür de verilir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler mutlaka tam eşdeğerler değildir; bu nedenle standarda uygunluğu sağlamak için her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalı ve iki sistemden elde edilen değerler birleştirilmemelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1776 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp