ASTM D1780 Metalden Metale Yapıştırıcıların Sürünme Testleri

ASTM Testleri

ASTM D1780 Metalden Metale Yapıştırıcıların Sürünme Testleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1780 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,sıcaklık, çekme kesme gerilimi ve zamanın birleşik etkileri nedeniyle metal-metal yapışkan bağlarının sürünme miktarının belirlenmesini kapsar.

ASTM D1780 Metalden Metale Yapıştırıcıların Sürünme Testleri

Test koşulu altında bir malzemeyi sürünmeye karşı dirençli kılan özellikler henüz tam olarak bilinmediğinden, burada ele alınan prosedürün ayrıntılarının önemli etkileri olduğu bilinenlerdir. Gelecekte eşit derecede önemli diğer özellikler keşfedilebileceğinden, önerilen ayrıntılar doğası gereği büyük ölçüde tavsiye niteliğindedir.

Test süreleri, hizmette olan malzemeden beklenen makul ömre bağlıdır. Testin uzunluğuna karar verilirken ekstrapolasyonun belirsizlikleri dikkate alınmalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1780 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp