ASTM D1790 Darbeye Göre Plastik Kaplamanın Kırılganlık Sıcaklığı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1790 Darbeye Göre Plastik Kaplamanın Kırılganlık Sıcaklığı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D1790 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, 1.00 mm (0.040 inç) veya daha az kalınlıktaki plastik kaplamanın, belirtilen darbe koşulları altında gevrek bir kırılma gösterdiği sıcaklığın belirlenmesini kapsar.

ASTM D1790 Darbeye Göre Plastik Kaplamanın Kırılganlık Sıcaklığı için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, öncelikle plastikleştirilmiş vinil kaplamalarla kullanım için, Society of the Plastics Industry ile ortaklaşa geliştirilmiştir. Diğer plastik kaplamalara uygulanabilirliği kullanıcı tarafından doğrulanmalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu Uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1790 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp