ASTM D1796 Santrifüj Yöntemi ile Fuel Oillerde Su ve Tortu için Test

ASTM Testleri

ASTM D1796 Santrifüj Yöntemi ile Fuel Oillerde Su ve Tortu için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1796 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, santrifüj prosedürü aracılığıyla %0 ila %30 hacim aralığındaki fuel oillerdeki su ve tortunun laboratuvarda belirlenmesini açıklar.

ASTM D1796 Santrifüj Yöntemi ile Fuel Oillerde Su ve Tortu için Test

Kalıntı akaryakıtlar veya kalıntı bileşenler içeren damıtılmış akaryakıtlar gibi bazı akaryakıt türleri ile bu test yöntemiyle su veya tortu içeriği elde etmek zordur.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1796 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp