ASTM D1849 Boyanın Paket Stabilitesi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D1849 Boyanın Paket Stabilitesi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1849 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, solventi azaltılabilir veya suyu azaltılabilir sıvı boya 0°C'nin (32°F) üzerindeki bir sıcaklıkta saklandığında meydana gelebilecek kıvamdaki değişikliği ve diğer bazı özellikleri kapsar.

ASTM D1849 Boyanın Paket Stabilitesi için Standart Test Yöntemi

Test ekipmanı, spatula, viskozimetre, boya fırçası ve test yüzeyi içerir. Test için numuneler, toplanan ve saklanan numunelerden alınmalıdır. Numuneler, herhangi bir kabuklanma, korozyon, çürüme kokusu, ekşime veya ekşime, alt tabaka sertliği, kıvam ve fırçalanmış filmlerde topaklar veya çizgilerin varlığı için gözlemlenir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Teknik Engelleri Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların geliştirilmesine yönelik ilkeler, kılavuzlar ve tavsiyelerde yer alan uluslararası kabul görmüş standardizasyon ilkelerine uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1849 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp