ASTM D1871 Lastik Boncuk Teli ve Kauçuk Arasındaki Yapışma için Test

ASTM Testleri

ASTM D1871 Lastik Boncuk Teli ve Kauçuk Arasındaki Yapışma için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D1871 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,tek filamanlı telin vulkanize kauçuk bileşiklere yapışma mukavemetinin test edilmesine yönelik prosedürleri kapsar.

ASTM D1871 Lastik Boncuk Teli ve Kauçuk Arasındaki Yapışma için Test

Yöntem, pirinç, bronz veya çinko kaplı çelik telden yapılmış teller için geçerlidir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Yapışma kuvveti, tek tel teli için çekme kuvvetinin büyüklüğü olarak ifade edilir.

Bu test yöntemi, takviyeli kauçuk ürünlerinde tek filamentler olarak kullanılan tek filamentli tellere uygulanabilir ve normal olarak, belirli koşullar altında uygulanan standart bir kauçuğa tel numunelerinin yapışmasını değerlendirmek için kullanılır. Esas olarak lastik damak telini değerlendirmek için kullanılır ve modifikasyonlarla ve tedarikçi ile müşteri arasındaki anlaşma ile kauçuk ürün takviyesinde kullanılan çeşitli tel tiplerine uygulanabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1871 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp