ASTM D1876 Yapıştırıcıların Soyulma Direnci için Standart Test Yöntemi (T-Soyma Testi)

ASTM Testleri

ASTM D1876 Yapıştırıcıların Soyulma Direnci için Standart Test Yöntemi (T-Soyma Testi)

EUROLAB laboratuvar ASTM D1876 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, öncelikle, bir T-tipi numune aracılığıyla esnek yapışkanlar arasındaki yapışkan bağların bağıl sıyrılma direncini belirlemeye yöneliktir.

ASTM D1876 Yapıştırıcıların Soyulma Direnci için Standart Test Yöntemi (T-Soyma Testi)

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D1876 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp