ASTM D198 Yapısal Boyutlarda Kereste Statik Testlerinin Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D198 Yapısal Boyutlarda Kereste Statik Testlerinin Standart Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D198 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,çeşitli test prosedürleri ile yapısal boyutlardaki kereste ve ahşap esaslı ürünlerin değerlendirilmesini kapsar.

ASTM D198 Yapısal Boyutlarda Kereste Statik Testlerinin Standart Test Yöntemleri

Çeşitli test prosedürlerine ilişkin işaretler ve semboller verilmiştir .

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır

EUROLAB, üreticilere ASTM D198 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp