ASTM D2017 Ahşabın Doğal Çürüme Direnci için Test

ASTM Testleri

ASTM D2017 Ahşabın Doğal Çürüme Direnci için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2017 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, ahşabın doğal çürüme direncinin değerlendirilmesini kapsar.

ASTM D2017 Ahşabın Doğal Çürüme Direnci için Test

Test yöntemi, aynı zamanda, testte kullanılanlar gibi, ahşap ürünleri veya ahşabı tahrip eden mantarlar tarafından çürümeye maruz kalan diğer organik materyallerin direncini değerlendirmek için de kullanılabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir.

Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2017 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp