ASTM D2020 Kağıt ve Kartonların Küf (Mantar) Direnci için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D2020 Kağıt ve Kartonların Küf (Mantar) Direnci için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2020 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, kağıt ve mukavvanın küf (mantar) direncinin kalitatif tayinini kapsar, özellikle mantar dirençli tedavi yöntemini belirtir.

ASTM D2020 Kağıt ve Kartonların Küf (Mantar) Direnci için Standart Test Yöntemleri

Doğrudan aşılama, saf kültür, steril olmayan numune yöntemi, nemli, sıcak bir atmosferde kullanılması veya saklanması beklenen ancak nemli toprakla teması olmayan kağıt ürünlere uygulanabilir ve tercih edilen yöntemdir.

Toprağa gömme yöntemi yararlı olabilir ve uzun süreler boyunca nemli toprakla temas halinde olabilen mantarlara karşı dirençli tedavi uygulanmış veya uygulanmamış kağıtlar için önerilir ve önerilir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik sorunlarını ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2020 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp