ASTM D2061 Fermuarlar için Mukavemet Testleri

ASTM Testleri

ASTM D2061 Fermuarlar için Mukavemet Testleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2061 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,fermuar ve fermuar parçalarının mukavemetlerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2061 Fermuarlar için Mukavemet Testleri

Her yöntem her türlü fermuar ile kullanıma uygun değildir. Varsa kısıtlamalar, her bir ayrı test yöntemi kapsamında belirtilmiştir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2061 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp