ASTM D2095 Çubuk Numuneleri Aracılığıyla Yapıştırıcıların Çekme Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D2095 Çubuk Numuneleri Aracılığıyla Yapıştırıcıların Çekme Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2095 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,tanımlanmış hazırlama, şartlandırma ve test koşulları altında çubuk ve çubuk şeklinde alın birleştirilmiş numunelerin kullanılmasıyla yapıştırıcıların bağıl çekme mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2095 Çubuk Numuneleri Aracılığıyla Yapıştırıcıların Çekme Mukavemeti için Test

Bu test yöntemi, benzer veya farklı kombinasyonlarda çeşitli yapışan malzemelere sahip yapıştırıcıların testine uygulanabilir.

Yapıştırıcıların çekme mukavemetini belirlemek için alternatif bir test yöntemi, Test Yöntemi D 897'dir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2095 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp