ASTM D2105 Boru Ve Tüpün Boyuna Çekme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D2105 Boru Ve Tüpün Boyuna Çekme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2105 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,tanımlanmış ön işlem, sıcaklık ve test makinesi hızı koşulları altında test edildiğinde, fiberglas borunun karşılaştırmalı boyuna çekme özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2105 Boru Ve Tüpün Boyuna Çekme Özellikleri için Test

Hem cam elyaf takviyeli termoset reçine boru (RTRP) hem de cam elyaf takviyeli polimer harç boru (RPMP) cam elyaf borulardır.

Bu standardın amaçları bakımından, polimer, doğal polimeri içermez.

Bu test yöntemi genellikle 6 inç (150 mm) veya daha küçük boru çapıyla sınırlıdır. Daha büyük boyutlar, gerekli aparatlar mevcutsa test edilebilir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2105 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp