ASTM D2126 Sert Hücresel Plastiklerin Termal ve Nemli Yaşlanmaya Tepkisi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2126 Sert Hücresel Plastiklerin Termal ve Nemli Yaşlanmaya Tepkisi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2126 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, sert hücresel plastiklerin termal ve neme maruz bırakılmasına yönelik prosedürleri kapsar. Kullanılan koşullar, alıcı ve tedarikçi arasında kararlaştırılacaktır.

ASTM D2126 Sert Hücresel Plastiklerin Termal ve Nemli Yaşlanmaya Tepkisi için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu test yöntemi, numune alma ve hesaplama bölümlerinde ISO 2796'ya eşdeğerdir. Prosedür bölümünde ISO 2796'ya eşdeğer değildir.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin İlkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2126 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp