ASTM D2136 Kaplamalı Kumaşlar için Test

ASTM Testleri

ASTM D2136 Kaplamalı Kumaşlar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2136 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kauçuk veya kauçuk benzeri malzemelerle kaplanmış kumaşlar, azalan ortam sıcaklıklarına maruz kaldıklarında artan sertleşme gösterirler.

ASTM D2136 Kaplamalı Kumaşlar için Test

Bu test yöntemi, belirli bir düşük sıcaklıkta malzeme esnekliğinin belirlenebildiği basit bir başarılı/başarısız prosedürünü tanımlar. Başarısızlık, kaplanmış kumaşın o sıcaklıkta kullanım için kabul edilemez olduğunun göstergesidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2136 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp