ASTM D2208 Derinin Kavrama Yöntemiyle Kırılma Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2208 Derinin Kavrama Yöntemiyle Kırılma Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D2208 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, derinin kopma mukavemetinin kepçe yöntemiyle belirlenmesini kapsar.

ASTM D2208 Derinin Kavrama Yöntemiyle Kırılma Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

Hafif, yumuşak derilerde kullanım için tasarlanmıştır; dikdörtgen bir parça şeklinde bir numune üzerinde test edilen binişli, süet veya kabartmalı deriler; dar askılı, şeritli, dantelli ve yuvarlak kemerli deriler; veya test yöntemi D2209 ile doğru bir şekilde test edilemeyen diğer deriler.

Test yöntemi, numunenin çenelerde kayması nedeniyle 500 lbf (2200 N) üzerindeki kırılma yükleri için önerilmez.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2208 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp