ASTM D2209 Derinin Çekme Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2209 Derinin Çekme Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2209 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, 1/2 inçlik bir deri test numunesini kırmak için gereken yükün belirlenmesini kapsar.

ASTM D2209 Derinin Çekme Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

Kırılacak yükün orijinal gerilmemiş kesit alanına bölünmesi çekme mukavemetini verir. Doğru kalınlık ölçümlerine izin verecek kadar pürüzsüz ve sağlam olan her tür deri için kullanılabilir. Bu test yöntemi ıslak mavi için geçerli değildir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2209 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp