ASTM D2211 Derinin Uzaması için Test

ASTM Testleri

ASTM D2211 Derinin Uzaması için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2211 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir çekme yükü ile üretilen derinin uzama veya esneme özelliklerinin ölçümünü kapsar.

ASTM D2211 Derinin Uzaması için Test

Bu test yöntemi, her tür deride ve tüm kırılma yükü testlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu test yöntemi ıslak mavi için geçerli değildir.

İnç-pound birimlerinde verilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2211 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp