ASTM D2229 Çelik Lastik Kordonları Ve Kauçuk Arasındaki Yapışma için Test

ASTM Testleri

ASTM D2229 Çelik Lastik Kordonları Ve Kauçuk Arasındaki Yapışma için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2229 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir çelik kordonu vulkanize kauçuktan bir bloktan çekmek için gereken kuvvetin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2229 Çelik Lastik Kordonları Ve Kauçuk Arasındaki Yapışma için Test

Esas olarak çelik kord için tasarlanmış olmasına rağmen, bu test yöntemi, kauçuk ürünlerde kullanılan tellerde modifikasyonlarla uygulanabilir.

Bu test yöntemi, çelik korda yapışma açısından kauçuk bileşiği performansını değerlendirmek için de kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2229 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp