ASTM D2294 Yapıştırıcıların Çekme Yüküyle Kaymada Sünme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D2294 Yapıştırıcıların Çekme Yüküyle Kaymada Sünme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2294 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir numune üzerinde test edildiğinde ve yay yüklü bir test cihazında belirli sıcaklık ve çekme gerilimi koşullarına tabi tutulduğunda metalleri yapıştırmak için yapıştırıcıların sürünme özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2294 Yapıştırıcıların Çekme Yüküyle Kaymada Sünme Özellikleri için Test

Bu test yöntemi, − 55 ila +260 ° C ( − 67 ila +500 ° F) sıcaklık aralığı için geçerlidir .

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2294 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp