ASTM D2339 Ahşap Konstrüksiyonda Yapıştırıcıların Mukavemet Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D2339 Ahşap Konstrüksiyonda Yapıştırıcıların Mukavemet Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2339 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, bir numune üzerinde ve belirtilen hazırlama, şartlandırma ve test koşulları altında test edildiğinde, yapıştırıcıların karşılaştırmalı kesme mukavemetlerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2339 Ahşap Konstrüksiyonda Yapıştırıcıların Mukavemet Özellikleri için Test

Bu test yönteminin yalnızca ahşabı ahşaba yapıştırmada kullanılan yapıştırıcılara uygulanması amaçlanmıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2339 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp