ASTM D2422 Viskozite Sistemine Göre Endüstriyel Akışkan Yağlayıcılar için Test

ASTM Testleri

ASTM D2422 Viskozite Sistemine Göre Endüstriyel Akışkan Yağlayıcılar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2422 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, tüm petrol bazlı sıvı yağlayıcılara ve istenen viskoziteye sahip sıvı yağlayıcıları, yani yataklar, dişliler, kompresör silindirleri, hidrolik sıvılar vb. için yağlayıcılar üretmek için kolaylıkla karıştırılabilen petrol dışı malzemelere uygulanabilir.

ASTM D2422 Viskozite Sistemine Göre Endüstriyel Akışkan Yağlayıcılar için Test

Bu sınıflandırma, 40 °C'lik bir referans sıcaklığında ölçülen kinematik viskozitede 2 cSt ile 3200 cSt (mm 2 /s) arasında değişen sıvılara uygulanabilir . Petrol bazlı sıvılar kategorisinde bu, kerosenden ağır silindir yağlarına kadar olan aralığı kapsar.

Aralıktan daha düşük veya daha yüksek viskoziteye sahip sıvılar , şu anda nadiren endüstriyel yağlayıcılar olarak kullanılmaktadır. Endüstriyel uygulamalar değişirse, o zaman matematiksel bir sayı dizisine dayanan bu sistem, düzenli ilerlemesini korumak için genişletilebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2422 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp