ASTM D2500 Petrol Ürünleri ve Sıvı Yakıtların Bulutlanma Noktası için Test

ASTM Testleri

ASTM D2500 Petrol Ürünleri ve Sıvı Yakıtların Bulutlanma Noktası için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2500 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, yalnızca 40 mm kalınlığında katmanlar halinde şeffaf olan ve bulutlanma noktası 49 °C'nin altında olan petrol ürünlerini ve biyodizel yakıtları kapsar.

ASTM D2500 Petrol Ürünleri ve Sıvı Yakıtların Bulutlanma Noktası için Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Cıva birçok düzenleyici kurum tarafından merkezi sinir sistemi, böbrek ve karaciğer hasarına neden olabilecek tehlikeli bir madde olarak belirlenmiştir. Cıva veya buharı sağlığa zararlı olabilir ve malzemeler için aşındırıcı olabilir. Cıva ve cıva içeren ürünlerle çalışırken dikkatli olunmalıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2500 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp