ASTM D2512 Malzemelerin Sıvı Oksijen ile Uyumluluğu için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2512 Malzemelerin Sıvı Oksijen ile Uyumluluğu için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2512 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, malzemelerin sıvı ile uyumluluğunun ve bağıl duyarlılığının belirlenmesini kapsar.Sıvı oksijen ile darbeye duyarlı olan malzemeler, genellikle oksijen varlığında diğer enerji biçimleriyle reaksiyona da duyarlıdır.

ASTM D2512 Malzemelerin Sıvı Oksijen ile Uyumluluğu için Standart Test Yöntemi

Bu standart, kontrollü laboratuvar koşullarında ısıya ve aleve tepki olarak malzemelerin, ürünlerin veya düzeneklerin özelliklerini ölçmek ve tanımlamak için kullanılmalı malzeme, ürün ve düzeneklerin yangın tehlikesini ve yangın riskini tanımlamak veya değerlendirmek için kullanılmamalıdır. Bununla birlikte bu testin sonuçları, belirli bir son kullanımın yangın tehlikesi değerlendirmesiyle ilgili tüm faktörleri hesaba katan bir yangın riski değerlendirmesinin unsurları olarak kullanılabilir.

Bu standart varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2512 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp