ASTM D2523 Çatı Membranlarının Yük-Gerilme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D2523 Çatı Membranlarının Yük-Gerilme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2523 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,çatı kaplama membranlarının ve bileşenlerinin çeşitli sıcaklıklardaki yük-şekil değiştirme özelliklerini belirlemek için bir kılavuzdur.

ASTM D2523 Çatı Membranlarının Yük-Gerilme Özellikleri için Test

Test numuneleri laboratuvarda hazırlanabilir veya sahada elde edilen numunelerden kesilebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen inç-pound birimleri yalnızca bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2523 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.