ASTM D2524 Yün Liflerinin Kopma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D2524 Yün Liflerinin Kopma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2524 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,1 / 8 -inç ile yassı bir demet halinde yün liflerinin kopma mukavemetinin belirlenmesini kapsar .

ASTM D2524 Yün Liflerinin Kopma Mukavemeti için Test

Bu test yöntemi, özellikle belirtilen elyaf demeti kıskaçlarına ve mukavemet test cihazlarına uyarlanmıştır, ancak öngörülen kıskaçları yerleştirmek için uygun adaptörlerle donatıldığında diğer çekme test makinelerinde kullanılabilir.

Bu test yöntemi, küçük paralel lif demetleri halinde elle taranabilen herhangi bir biçimdeki yüne uygulanabilir.

Elyaf demetlerinin kopma mukavemetini ölçmek için diğer test yöntemleri arasında Test Yöntemleri D 1294, D 1445 ve D 540 yer alır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki SI birimleri yalnızca bilgi amaçlı verilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2524 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp