ASTM D2563 Cam Takviyeli Plastik Laminat Parçalarda Görsel Kusurlar için Test

ASTM Testleri

ASTM D2563 Cam Takviyeli Plastik Laminat Parçalarda Görsel Kusurlar için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2563 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kalıplanmış cam takviyeli plastik laminatlardan yapılmış parçaların görsel muayenesi için kabul kriterlerini kapsar.

ASTM D2563 Cam Takviyeli Plastik Laminat Parçalarda Görsel Kusurlar için Test

Bu standart, sözleşmeler, çizimler, ürün spesifikasyonları ve son muayene için bir kılavuz olarak hizmet etmek üzere olası kusurların kelime açıklamalarını sunar.

Bu uygulama aynı zamanda ürün kalitesi seviyeleri için farklı denetim gerekliliklerini de sınıflandırır.

Bu spesifikasyonun kabul düzeyi kategorileri içinde izin verilen kusurların izin verilen boyutu ve sıklığı geneldir ve belirli hizmet gereksinimleriyle ilgili değildir. Alıcı ve tedarikçi arasında kararlaştırıldığı gibi, belirli hizmet gereksinimleri için izin verilen boyutu, sıklığı ve izin verilen onarım prosedürlerini tanımlayan izin verilen kusurların Seviye IV'ü oluşturulmalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2563 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp