ASTM D2565 Dış Mekan Uygulamalarına Yönelik Plastiklerin Ksenon Ark Maruziyeti Testi

ASTM Testleri

ASTM D2565 Dış Mekan Uygulamalarına Yönelik Plastiklerin Ksenon Ark Maruziyeti Testi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2565 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,Uygulama sırasında geçerli olan prosedürleri kapsar.

ASTM D2565 Dış Mekan Uygulamalarına Yönelik Plastiklerin Ksenon Ark Maruziyeti Testi

G26 plastiklerin maruz kalması için kullanılır. Numune hazırlama ve test sonuçlarının değerlendirilmesine atıfta bulunulur.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik sorunlarını ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

UygulamaD2565ve ISO/DIS4892 başlık ve teknik içerik olarak ilişkilidir. Ancak kullanıcı, önemli teknik farklılıkların olabileceğini unutmamalıdır.

ISO/DIS4892, kullanıcılar arasında farklı enstrümanların ve farklı prosedürlerin kullanımına izin verir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2565 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp