ASTM D2583 Barcol Impressor Aracılığıyla Rijit Plastiklerin Girinti Sertliği için Test

ASTM Testleri

ASTM D2583 Barcol Impressor Aracılığıyla Rijit Plastiklerin Girinti Sertliği için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2583 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, bir Barcol Impressor kullanılarak hem güçlendirilmiş hem de güçlendirilmemiş sert plastiklerin girinti sertliğinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2583 Barcol Impressor Aracılığıyla Rijit Plastiklerin Girinti Sertliği için Test

Barcol Impressor portatiftir ve bu nedenle üretim kontrol amaçları için üretilmiş parçaların ve ayrı test numunelerinin sertliğini test etmek için uygundur.

Bu test yöntemine geçmeden önce, test edilen malzemenin özelliklerine atıfta bulunulmalıdır. İlgili ASTM malzeme spesifikasyonunda kapsanan herhangi bir test numunesi hazırlama, koşullandırma, boyutlar veya test parametreleri veya bunların kombinasyonu, bu test yönteminde belirtilenlere göre öncelikli olacaktır. İlgili ASTM malzeme spesifikasyonu yoksa, varsayılan koşullar geçerlidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2583 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp