ASTM D2584 Kürlenmiş Takviyeli Reçinelerin Tutuşma Kaybı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2584 Kürlenmiş Takviyeli Reçinelerin Tutuşma Kaybı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2584 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, kürlenmiş takviyeli reçinelerin tutuşma kaybının belirlenmesini kapsar.

ASTM D2584 Kürlenmiş Takviyeli Reçinelerin Tutuşma Kaybı için Standart Test Yöntemi

Bu standart, kontrollü koşullar altında kompozit malzemenin ısıya tepkisini ölçmek ve açıklamak için kullanılır, ancak gerçek yangın koşulları altında kompozit malzemelerin yangın tehlikesi veya yangın değerlendirmesi için gerekli tüm faktörleri kendi başına içermez. Yangın testi doğası gereği tehlikelidir. Bu testlerin yürütülmesinde personel ve mal için yeterli koruma önlemleri alınacaktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarına başvurmak ve oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardı kullanan kişinin sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyon konusunda uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2584 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, misyonları ve profesyonel çalışma prensipleri ile siz imalatçı ve tedarikçilerimize en iyi hizmeti ve laboratuvarlarımızda kontrollü bir test süreci sağlamaktadır. Bu hizmetler sayesinde firmalar daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmeti almakta ve müşterilerine güvenli, hızlı ve kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp