ASTM D2594 Düşük Güçte Örme Kumaşların Streç Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D2594 Düşük Güçte Örme Kumaşların Streç Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2594 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,düşük güçte esneme özellikleri gerektiren uygulamalara yönelik örme kumaşların kumaş esneme ve kumaş büyümesinin ölçümünü kapsar.

ASTM D2594 Düşük Güçte Örme Kumaşların Streç Özellikleri için Test

Bu test yöntemi, kumaş büyütme ve esneme prosedürlerini içerir ve bireysel spesifikasyonlar gerektirdiğinde ayrı ayrı kullanılabilir.

Bu test yöntemi, destek amaçlı kumaşlara veya yüksek güçlü esneme özellikleri gerektiren diğer uygulamalara uygulanamaz.

SI veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, spesifikasyonla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2594 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp