ASTM D2596 Yağlama Gresinin Aşırı Basınç Özelliklerinin Ölçümü için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2596 Yağlama Gresinin Aşırı Basınç Özelliklerinin Ölçümü için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2596 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, yağlama greslerinin yük taşıma özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2596 Yağlama Gresinin Aşırı Basınç Özelliklerinin Ölçümü için Standart Test Yöntemi

Üç belirleme yapılır:

  • Yük Aşınma İndeksi (önceden Ortalama Hertz Yükü olarak adlandırılır);
  • Dört Bilyalı Aşırı Basınç (EP) Test Cihazı aracılığıyla Kaynak Noktası ve;
  • Son nöbet olmayan yük (LNSL).

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içindeki değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2596 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp