ASTM D2632 Kauçuk Özelliği - Dikey Geri Tepme ile Esneklik için Test

ASTM Testleri

ASTM D2632 Kauçuk Özelliği - Dikey Geri Tepme ile Esneklik için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2632 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,düşen bir kütlenin dikey geri tepmesinin ölçümünden katı kauçuğun darbe direncinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2632 Kauçuk Özelliği - Dikey Geri Tepme ile Esneklik için Test

Bu test yöntemi, hücresel kauçukların veya kaplanmış kumaşların testine uygulanamaz.

Darbe direnci ve kauçuğun geri tepme sarkaç tarafından nüfuzu için standart bir test yöntemi, Test Yöntemi D1054'te açıklanmıştır .

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2632 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp