ASTM D2697 Şeffaf veya Pigmentli Kaplamalardaki Uçucu Olmayan Madde Hacmi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2697 Şeffaf veya Pigmentli Kaplamalardaki Uçucu Olmayan Madde Hacmi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2697 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yönteminin, çeşitli kaplamalardaki uçucu olmayan madde hacminin belirlenmesine uygulanabileceğine inanılmaktadır.

ASTM D2697 Şeffaf veya Pigmentli Kaplamalardaki Uçucu Olmayan Madde Hacmi için Standart Test Yöntemi

Bu test yönteminin kesinliğini belirlemek için bir laboratuvarlar arası çalışma, suda indirgenebilir bir dış lateks boyası ve solventle indirgenebilir astar astar, suyla indirgenebilir astar yüzey astarı, suyla indirgenebilir emaye son kat ve akrilik dispersiyon cilalı son kat içeren üç otomotiv kaplamasını içeriyordu. Daha önceki ortak çalışmalar arasında bir parlak emaye, bir düz duvar boyası, bir parlak ev emayesi, bir endüstriyel pişirme emayesi, bir iç lateks boyası ve bir dış lateks boyası vardı.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2697 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp