ASTM D2715 Yağlayıcıların Vakumda Uçma Oranları için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2715 Yağlayıcıların Vakumda Uçma Oranları için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM D2715 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, ölçülebilir bir oran elde etmek için gerekli basınç ve sıcaklıklarda, termal-vakum ortamında yağlayıcıların buharlaşma oranlarının belirlenmesini kapsar.

ASTM D2715 Yağlayıcıların Vakumda Uçma Oranları için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik ve sağlık uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Karar'da belirlenen, uluslararası kabul görmüş standardizasyon ilkelerine uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2715 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp