ASTM D2732 Plastik Film ve Kaplamanın Sınırlandırılmamış Doğrusal Termal Büzülme için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2732 Plastik Film ve Kaplamanın Sınırlandırılmamış Doğrusal Termal Büzülme için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2732 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, 0.76 mm (0.030 inç) veya daha az kalınlıktaki plastik film ve tabakanın belirli numune sıcaklıklarında sınırlandırılmamış doğrusal termal büzülme derecesinin belirlenmesini kapsar. Bu test yöntemi, bazı malzemelerde solvent kaybından kaynaklanan büzülmeyi kapsamaz.

ASTM D2732 Plastik Film ve Kaplamanın Sınırlandırılmamış Doğrusal Termal Büzülme için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen inç-pound birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2732 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp