ASTM D2734 Güçlendirilmiş Plastiklerin Boşluk İçeriği için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D2734 Güçlendirilmiş Plastiklerin Boşluk İçeriği için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2734 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, güçlendirilmiş plastiklerin veya kompozitlerin boşluk içeriğini kapsar. Test yöntemleri, tutuşmanın malzemeler üzerindeki etkilerinin bilindiği kompozitlere uygulanabilir.

ASTM D2734 Güçlendirilmiş Plastiklerin Boşluk İçeriği için Standart Test Yöntemleri

Çoğu plastik, cam ve takviye bu sınıfa girer. Bu test yöntemleri, ateşlemenin plastikler, takviye ve herhangi bir dolgu maddesi üzerindeki etkilerinin bilinmediği kompozitlere uygulanamaz.

Bu sınıf, tamamen yanmayan silikon reçineleri, ağırlık kazanabilen veya verebilen metaller, organik malzemeler veya inorganik malzemelerden oluşan takviyeleri ve ağırlık kazanabilen veya verebilen oksit, karbonat vb. dolgu maddelerini içerebilir. Tek tek malzemelerin ayrı ağırlık kaybı testlerinin, zorunlu olmamakla birlikte, genellikle tüm malzemelerin bir araya getirildiği zamankiyle aynı sonucu vereceğine dikkat edin.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2734 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp