ASTM D2739 İletken Yapıştırıcıların Hacim Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D2739 İletken Yapıştırıcıların Hacim Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D2739 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, kürlenmiş durumda reçine bazlı iletken yapıştırıcıların hacim direncinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D2739 İletken Yapıştırıcıların Hacim Direnci için Standart Test Yöntemi

Test, yapıştırılmış bir numunede hazırlandığı gibi ince bir yapışkan tabaka üzerinde yapılır. Bu test yöntemi, oda sıcaklığında veya yüksek sıcaklıklarda kürlenen iletken yapıştırıcılar için kullanılır.

SI veya diğer birimlerde belirtilen değerler ayrıca standart olarak kabul edilecektir. Vida dişlerinin SI eşdeğerleri şekillerde gösterilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2739 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp