ASTM D2918 Soyulmada Gerilmiş Yapıştırıcı Eklemlerin Dayanıklılık Değerlendirmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D2918 Soyulmada Gerilmiş Yapıştırıcı Eklemlerin Dayanıklılık Değerlendirmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D2918 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, hava, belirli çözeltilerle dengede olan hava, su, sulu çözeltiler veya çeşitli sıcaklıklardaki diğer ortamlarla temas halinde gerilmiş T-sıyırma tipi numuneler aracılığıyla yapışkan bağlantıların dayanıklılıklarının değerlendirilmesi için veriler sağlar.

ASTM D2918 Soyulmada Gerilmiş Yapıştırıcı Eklemlerin Dayanıklılık Değerlendirmesi için Test

Bu uygulama, yapışkan bağlantıların dayanıklılığını değerlendirmek için hızlandırılmış bir tarama testi olarak kullanılabilir. Dış mekana maruz kalan yapıştırıcı bağlantıların dayanıklılıklarını veya hizmette yapıştırıcı bağlantıların maruz kaldığı çevresel koşulları ölçmek için kullanılabilir. Testler ayrıca çeşitli yüzey hazırlıklarının veya altlıkların yapışkan bağlantıların dayanıklılıkları üzerindeki etkilerini belirlemek için de kullanılabilir.

Çeşitli yapıştırıcıların dayanıklılık performansları, bu uygulama tek tip koşullarda kullanılarak karşılaştırılabilir.Belirli bir yapıştırıcının genel dayanıklılığını değerlendirmek için soyma derzleri bir dizi stres, bağıl nem ve sıcaklık altında test edilmelidir. Belirli bir son kullanım için, yalnızca bir dizi test koşulu kullanılarak gerekli dayanıklılık verilerini elde etmek mümkün olabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.Belirli bir son kullanım için, yalnızca bir dizi test koşulu kullanılarak gerekli dayanıklılık verilerini elde etmek mümkün olabilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D2918 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp