ASTM D297 Kauçuk Ürünler, Kimyasal Analiz için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D297 Kauçuk Ürünler, Kimyasal Analiz için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D297 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemleri, “R” ailesinden kauçuk ürünlerinin bileşiminin kalitatif ve kantitatif analizini kapsar. Bu test yöntemlerinin çoğu, doğal ve sentetik ham kauçukların analizine uygulanabilir.

ASTM D297 Kauçuk Ürünler, Kimyasal Analiz için Standart Test Yöntemi

Kısım A, bir kauçuk ürünün ana bileşenlerinin bir kısmının veya tamamının belirlenmesinde kullanım için genel test yöntemlerinden oluşur.

Kısım B, bir kauçuk üründe bulunan spesifik polimerlerin tayinini kapsar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D297 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp