ASTM D3032 Bağlantı Tel İzolasyonu için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D3032 Bağlantı Tel İzolasyonu için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB laboratuvar ASTM D3032 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemleri, bağlantı telini test etme prosedürlerini kapsar.

ASTM D3032 Bağlantı Tel İzolasyonu için Standart Test Yöntemleri

Bu test yöntemlerinin amaçları doğrultusunda, bağlantı teli yalıtımı, tek yalıtımlı iletkenler üzerinde kullanılan yalıtım sisteminin tüm bileşenlerini veya kablo demeti ve kablo demeti veya düz şerit kablo gibi tek yalıtımlı iletkenlerin bir grubunu içerir. Yalıtım malzemeleri, yalnızca iletken üzerindeki birincil yalıtımı değil, aynı zamanda korumalı yapılar üzerindeki yalıtım ceketlerini de içerir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3032 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp