ASTM D3065 Aerosol Ürünlerinin Yanıcılık için Test

ASTM Testleri

ASTM D3065 Aerosol Ürünlerinin Yanıcılık için Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D3065 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart,aerosol ürünleri için alev alma tehlikelerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D3065 Aerosol Ürünlerinin Yanıcılık için Test

Bu test yöntemleri aşağıdaki sırayla görünür:

  • Alev Projeksiyon Testi
  • Kapalı Tambur Testi

Bu standart, kontrollü laboratuvar koşullarında ısı ve aleve tepki olarak malzemelerin, ürünlerin veya düzeneklerin özelliklerini ölçmek ve tanımlamak için kullanılmalı ve malzemelerin, ürünlerin veya malzemelerin yangın tehlikesini veya yangın riskini tanımlamak veya değerlendirmek için kullanılmamalıdır. gerçek yangın koşulları altında montajlar. Bununla birlikte, bu testin sonuçları, belirli bir son kullanımın yangın tehlikesi değerlendirmesiyle ilgili tüm faktörleri hesaba katan bir yangın riski değerlendirmesinin unsurları olarak kullanılabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3065 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp