ASTM D3106 Elastomerik İpliklerin Kalıcı Deformasyonu için Test

ASTM Testleri

ASTM D3106 Elastomerik İpliklerin Kalıcı Deformasyonu için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3106 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, uzun süreli gerilime maruz kalan kauçuk, spandeks, anideks veya diğer elastomerlerden yapılmış çıplak, sürekli elastomerik monofilamentler ve filament ipliklerin kalıcı deformasyonunun belirlenmesini kapsar.

ASTM D3106 Elastomerik İpliklerin Kalıcı Deformasyonu için Test

Bu test yöntemi, 4 ila 320 tex (36 ila 2900 den.) aralığında lineer yoğunluğa sahip elastomerik ipliklere uygulanabilir.

Bu test yöntemi, kaplanmış, sarılmış, özlü ipliklere veya elastomerik ştapelden eğrilmiş ipliklere uygulanamaz.

Bu test yöntemi, "alındığı gibi" durumdaki iplikler kullanılarak geliştirilmiştir, ancak işlemin belirtilmesi koşuluyla işlem görmüş iplikler için kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3106 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp