ASTM D3164 Lap-Shear Sandviç Eklemlerin Gerilme Yüklemesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D3164 Lap-Shear Sandviç Eklemlerin Gerilme Yüklemesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3164 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, Test Yöntemi D1002 ve Test Yöntemi D3163'ü tamamlaması ve uygulamasını plastik yapıştırıcılar kullanan tek bindirmeli kesme yapışkan bağlantılarına genişletmesi amaçlanmıştır.

ASTM D3164 Lap-Shear Sandviç Eklemlerin Gerilme Yüklemesi için Test

Test yöntemi, bir dizi plastikten yapılmış birleşimler için karşılaştırmalı kesme mukavemeti verilerinin üretilmesi için kullanışlıdır. Aynı zamanda, birkaç plastik yüzey işleminin karşılaştırılabileceği bir yol sağlayabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3164 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp