ASTM D3167 Yapıştırıcıların Yüzer Rulo Soyulma Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D3167 Yapıştırıcıların Yüzer Rulo Soyulma Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D3167 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, belirli hazırlama ve test koşulları altında test edildiğinde, bir sert yapışkan ile bir esnek yapışkan arasındaki yapışkan bağların bağıl sıyrılma direncinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D3167 Yapıştırıcıların Yüzer Rulo Soyulma Direnci için Standart Test Yöntemi

Yapıştırılanların kalınlığındaki bir değişiklik, genellikle test değerlerini etkileyecektir. Bu nedenle deney numunelerinin yapımında kullanılan levhaların kalınlıkları malzeme şartnamesinde belirtilecektir. Herhangi bir kalınlık belirtilmediğinde, esnek yapıştırma 0,63 mm (0,025 inç) kalınlığında ve rijit yapıştırma 1,63 mm (0,064 inç) kalınlığında olacaktır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3167 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp