ASTM D3217 Düğüm Yapılandırmalarında Üretilen Tekstil Elyaflarının Kopma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D3217 Düğüm Yapılandırmalarında Üretilen Tekstil Elyaflarının Kopma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3217 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kıvrımlı veya kıvrımsız, filament ipliklerden, ştapelden veya kıtık elyaftan alınan imal edilmiş tekstil liflerinin kopma mukavemetinin ölçümünü kapsar ve çift ilmek veya tek bir üst düğüm halinde oluşturulmuş bir iplik olarak test edilir.

ASTM D3217 Düğüm Yapılandırmalarında Üretilen Tekstil Elyaflarının Kopma Mukavemeti için Test

Kondisyonlanmış ve ıslak (daldırılmış) liflerin ilmek ve düğüm şeklindeki kopma mukavemetini ölçmek için yöntemler dahildir.

İlmek veya düğüm testlerinde uzamanın bilinen bir önemi yoktur ve genellikle kaydedilmez.

Bu test yöntemlerinde açıklanan prosedürler ile Test Yöntemleri D 2101'de yer alan prosedürler arasındaki temel ayrım, numunenin konfigürasyonudur, yani ya çift ilmek olarak ya da tek bir üst düğüm konfigürasyonundadır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3217 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp