ASTM D3265 Karbon Siyah Tonu Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D3265 Karbon Siyah Tonu Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3265 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, bir endüstri renk tonu referans siyahına (ITRB) göre karbon siyahının renk tonu gücünün belirlenmesini kapsar.

ASTM D3265 Karbon Siyah Tonu Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

Geniş bir ticari kauçuk sınıfı karbon karası yelpazesi için, renk tonu kuvveti büyük ölçüde partikül boyutuna bağlıdır. Renk tonu gücü, partikül boyutunun bir göstergesi olarak kullanılabilir; bununla birlikte, renk tonu gücü de yapıya ve agrega boyutu dağılımına bağlıdır. Bu nedenle, karbon siyahı dereceleri içindeki renk tonu gücündeki farklılıklar, parçacık boyutu dışındaki farklılıkları yansıtabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3265 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp