ASTM D3433 Yapıştırılmış Metal Eklemlerde Bölünmesinde Kırılma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D3433 Yapıştırılmış Metal Eklemlerde Bölünmesinde Kırılma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3433 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,numuneler üzerinde ve belirtilen hazırlama ve test koşulları altında test edildiğinde yapıştırıcıların yarılmasındaki kırılma mukavemetinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D3433 Yapıştırılmış Metal Eklemlerde Bölünmesinde Kırılma Mukavemeti için Test

Bu test yöntemi, birleştirilmiş montajlar için tasarım parametrelerinin geliştirilmesinde kullanılabilmesi açısından yararlıdır. Bu test yönteminin metalden metale uygulamalarda kullanılması amaçlanmış olsa da, plastik yapıştırıcıların kalınlığına ve sertliğine önem verilmesi şartıyla, plastik yapıştırıcılar kullanan yapıştırıcıların kırılma özelliklerini ölçmek için kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3433 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp