ASTM D3527 Otomotiv Tekerlek Rulman Gresinin Ömür Performansı için Test

ASTM Testleri

ASTM D3527 Otomotiv Tekerlek Rulman Gresinin Ömür Performansı için Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D3527 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, belirgin şekilde farklı yüksek sıcaklık özelliklerine sahip olan tekerlek yatağı gresleri arasında ayrım yapar. Uzun süreli hizmet testlerinin eşdeğeri değildir ve benzer yüksek sıcaklık performans özelliklerine sahip ürünler arasında ayrım yapılması amaçlanmamıştır.

ASTM D3527 Otomotiv Tekerlek Rulman Gresinin Ömür Performansı için Test

Bu test yönteminin, otomotiv tekerlek yatağı uygulamaları için ömür performansı açısından greslerin taranmasında yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Bu test yöntemi, öngörülen koşullar altında test edildiğinde tekerlek yatağı greslerinin yüksek sıcaklık ömrü performansını değerlendirmek için bir laboratuvar prosedürünü kapsar

SI birimlerinde verilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde belirtilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3527 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp