ASTM D3575 Olefin Polimerlerinden Yapılan Esnek Hücresel Malzemeler için Test

ASTM Testleri

ASTM D3575 Olefin Polimerlerinden Yapılan Esnek Hücresel Malzemeler için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D3575 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,olefin polimerlerinden veya olefin polimerlerinin diğer polimerlerle karışımlarından yapılan esnek kapalı hücre malzemelerine uygulanır .

ASTM D3575 Olefin Polimerlerinden Yapılan Esnek Hücresel Malzemeler için Test

Bu test yöntemleri yalnızca test prosedürlerini kapsar. Ürün gereksinimleri, Spesifikasyon D4819'da özetlenmiştir .

Aksi özellikle belirtilmedikçe, alıcı ve tedarikçi arasındaki anlaşma ile tüm testler bu standartta belirtilen test yöntemlerine göre yapılacaktır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standart ve ISO 7214 aynı konuyu ele alır, ancak teknik içerik bakımından farklılık gösterir.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D3575 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp